Через коронавірус МАУ скасовує низку рейсів до 16-ти країн - Накипіло
Події

Через коронавірус МАУ скасовує низку рейсів до 16-ти країн

  • Анна М'ясникова
  • Fly UIA/Facebook
  • 10 Березня 2020
  • 1963

Також перевізник перегляне розклад внутрішніх рейсів.

Компанія «Міжнародні авіалінії України» скасовує деякі рейси до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії та Данії. Крім цього, перевізник переглядає частоту внутрішніх рейсів Україною.

Як повідомляє пресслужба авіакомпанії, кількість перельотів скорочується у зв'язку з тим, що через поширення коронавірусу уряди країн рекомендують уникати масових заходів та обмежувати пересування між державами. Це також впливає на зниження попиту на послуги авіаперевізника.

Про подальші рішення в контексті запровадження карантину в Італії в МАУ пообіцяли повідомити пізніше. Італія стала першою країною у світі, в якій обмеження через коронавірус введені на території всієї держави. Відсьогодні пересуватися всередині країни можна буде лише з поважної причини (поїздка на роботу, стан здоров'я або сімейні обставини). Введена заборона на публічні збори.

Пасажирів, які залишили контактні дані під час бронювання, заздалегідь проінформують про будь-які зміни в розкладі. МАУ рекомендує перевіряти статус рейсів за кілька днів до вильоту.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X