«Інтереси людей йдуть у розріз із введенням карантину»: міськрада пояснила, чому не закриває школи та дитсадки - Накипіло
Події

«Інтереси людей йдуть у розріз із введенням карантину»: міськрада пояснила, чому не закриває школи та дитсадки

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 12 Березня 2020
  • 2131

UPD 17:50. З 13 берездня до 3 квітня у всіх навчальних закладах Харкова вводиться каранти,

Про це заявил директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко в комментарі «Українському радіо. Харків».


Раніше у Харківській міській раді повідомили, що поки не розглядають рішення про введення карантину в школах та дитячих садках.

«Ми діємо виключно в рамках українського законодавства та інтересів людей. Інтереси людей на цей час йдуть у розріз із введенням карантину. До Департаменту освіти надходять тисячі дзвінків з проханнями від городян не закривати школи. Ми в даній ситуації думаємо, як правильно вчинити в інтересах людей. Також я повинен відзначити, що ніхто з посадових осіб Харківської міської ради перед Олексієм Кучером не брав на себе жодних зобов'язань, і ніхто йому ніяких обіцянок про перегляд рішення не давав», — описав ситуацію Сидоренко, передає 057.ua.

Як повідомив глава ХОДА Олексій Кучер, мерія буде зобов'язана виконати Постанову Кабінету Міністрів про закриття шкіл та дитячих садів.

«За словами представників мерії, прийняті раніше превентивні заходи були заявлені до публікації рішення Кабміну. Вони заявили, що рішення буде переглянуто», — зазначив під час сьогоднішнього брифінгу Олексій Кучер.

11 березня Кабінет міністрів заборонив проведення масових заходів за участю 200-т і більше людей, а також відвідування навчальних закладах в Україні на три тижні. У Харкові вирішили не припиняти навчальний процес у школах та дитсадках, однак діти зможуть залишитися вдома за заявою батьків. Мер міста Геннадій Кернес пояснив це зниженням рівня захворюваності на ГРВІ в закладах та зручністю для батьків.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X