Харків'янка здобула дві медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту - Накипіло
Події

Харків'янка здобула дві медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

• Анна М’ясникова
  • НОК України
  • 12 Травня 2021

Змагання проходять в угорському Будапешті з 10 по 23 травня. Харків'янка Марта Федіна отримала золоту та срібну медалі в артистичному (синхронному) плаванні.

11 травня 19-річна спортсменка перемогла в технічній програмі серед одинаків, набравши 91.8445 бали, і принесла Україні першу нагороду чемпіонату. «Срібло» дісталося спортсменці з Греції, а «бронза» — синхроністці з Білорусі.

12 травня харків'янка посіла друге місце в довільній програмі соло. Також Марта Федіна разом з Анастасією Савчук вийшла у фінал довільної програми дуетів, який відбудеться 14 травня.

Харьковская спортсменка — призерка молодежного чемпионата Европы по скалолазанию