«Харківського екопарку більше не існує»: Фельдман - Накипіло
Події

«Харківського екопарку більше не існує»: Фельдман

Власник харківського «Екопарку», колишній нардеп від «Опозиційної платформи — За життя» Олександр Фельдман повідомив, що після чергових обстрілів «Екопарку» більше не існує.

«Найбільша проблема — великі хижаки. Їхні вольєри поки що дивом зберігають цілісність, але ще один обстріл — і леви, тигри, ведмеді, що збожеволіли від страху, можуть опинитися на волі та піти в бік Харкова або в прилеглі селища. Ми цього допустити не можемо. Вирішення проблеми на сьогодні немає», — заявив Фельдман.

Фахівці «Екопарку» зараз розглядають можливість обладнати для деяких хижаків тимчасове житло у Чутовому Полтавської області. За словами Фельдмана, якщо цього не вдасться зробити, залишиться єдиний варіант — це присиплення хижаків.

upd: Згодом стало відомо, що з Екопарку почали вивозити великих хижаків. Попри обстріли вдалося евакуювати двох левів, ягуара та пантеру.

«Вже їдуть транспорт і люди, які не бояться вивезти тварин з небезпечної зони, везуть необхідного розміру клітки. Звісно, все досі ще дуже складно, процес тільки набуває обертів. Нам все ще потрібна різна допомога: і фізична, і логістична, і фінансова, кормами для тварин і т. д. Але така широка підтримка дає надію, що ми зможемо врятувати максимально можливу кількість тварин» — повідомив Олександр Фельдман.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X