Харківська молодь може отримати грант на навчання, щоб розкрити свій потенціал - Накипіло
Події

Харківська молодь може отримати грант на навчання, щоб розкрити свій потенціал

  • УАЛ
  • Ігор Лептуга
  • 21 Лютого 2021

Українська академія лідерства запрошує випускників шкіл на свою програму. Абітурієнтам, які успішно пройдуть відбір, покриють понад 90% вартості навчання.  

Програма УАЛ — це річний курс для молоді віком від 16 до 20 років. В Академії підлітки мають змогу розкрити лідерські якості та знайти покликання, навчитися працювати в команді, брати відповідальність за своє життя і втілювати мрії, отримати досвід створення проєктів та зважено обрати професію.

«Вища освіта — це освіта для дорослих, а до повноліття більшість молоді просто до неї не готова. Саме тому у світі звичною практикою є “gap year”. Підлітки після школи беруть рік, аби попрацювати, поволонтерити, здобути життєвий досвід і розширити світогляд перед тим, як заглибитися у конкретну спеціальність. Молоді люди, які використовують “gap year”, стають значно успішнішими», — розповідає випускник Кембриджу та викладач Академії Михайло Винницький.

Річний курс поєднує три напрямки розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Молодь спілкується із лекторами Києво-Могилянської академії, Українського католицького університету та інших провідних університетів країни. Студенти зустрічаються із підприємцями, експертами з різних сфер, громадськими діячами та урядовцями. Підлітки вчаться розуміти свої емоції та керувати ними і щодня займаються спортом. А також вирушають у навчальні експедиції Україною та світом, досліджують традиції та історії свого народу.

Як потрапити на програму?

Для вступу до Академії потрібно заповнити анкету та пройти три етапи відбору: написати есе і скласти фізичний тест, взяти участь у груповій дискусії та пройти співбесіду. Вже наступного місяця після подання заявки кандидат дізнається, чи вступив. Якщо абітурієнт вдало пройде усі етапи відбору, отримає грант. Партнери УАЛ покриють 90% витрат програми. Загальна вартість навчання – 300 тисяч гривень. Студент  сплачує лише 25 тисяч гривень за рік. Заявки приймають до 20 квітня.

Також молодь має шанс потрапити на програму за скороченим відбором, якщо сплатить повну вартість програми. Для цього потрібно подати анкету та успішно пройти співбесіду.

Академія має філії у Києві, Львові, Харкові, Миколаєві та Маріуполі. У кожному з них живуть та навчаються від 35 до 40 студентів.

Детальніше про вступ до Української академії лідерства можна дізнатися на сайті, а також за адресою [email protected] та телефоном 067 446 31 01.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо