Харків'янки — переможниці Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва - Накипіло
Події

Харків'янки — переможниці Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва

  • Bagels & Letters
  • Bagels & Letters
  • 11 Березня 2020
  • 1497

Друге і третє місце на конкурсі посіли представниці харківської циркової школи Анастасія Титова і Тетяна Сажина.

Харків'янки брали участь у фестивалі такого формату вперше, показавши публіці жонглювання і еквілібристику на тростинах. Тетяна Сажина стала ще й наймолодшою ​​учасницею — у день свого 16-річчя вона виступала на конкурсному майданчику.

«Це був дуже цікавий досвід, який залишив тільки приємні враження. Для нас це була унікальна можливість відпрацювати з аудиторією деякі елементи, які раніше ми не могли включати в свої програми через брак часу», — розповіла Анастасія Титова. Виграні гроші харків'янка планує інвестувати в свою студію, її молодша колега — в костюми і реквізит для виступів.

Переможцем у динамічних жанрах другий рік поспіль став лялькар із Житомира Сергій Соловйов (театр ляльок «Комплімент»). У номінації «статичні жанри» перемогу отримав дует «У пошуках скарбів» (Віталій Демчук та Юлія Пахаян) — перші представники Кривого Рогу в історії фестивалю. Друге місце в номінації отримав багаторазовий учасник фестивалю, переможець минулого конкурсу Дмитро Буйвал із Сум, а третє — дніпрянин Микола Федосов.

Шість кращих учасників розділили між собою призовий фонд у 80 000 гривень. Кожен або кожна з призерів у кожній з двох номінацій отримали винагороду: 5000 за третє місце, 10 000 — за друге, і 25 000 — за перше. А володарка Призу глядацьких симпатій Анастасія Титова — сертифікат на покупки на суму 1000 гривень.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X