Харків’янин став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби - Накипіло
Події

Харків’янин став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби

З 27 по 30 травня в столиці Болгарії Софії відбувся чемпіонат Європи U15 з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Бронзову нагороду отримав харківський борець Віктор Бороган.

Близько двохсот юнаків віком до 15 років з 22 країн змагалися за призові місця в боротьбі вільним стилем. У ваговій категорії до 44-х кг Бороган переміг двох суперників з Туреччини та одного з Білорусі. Проте у півфіналі він поступився співвітчизнику Олександру Григоришину з Чернівецької області. Той завоював срібну медаль чемпіонату.

У поєдинку за 3-тє місце Віктор Бороган переміг борця з Польщі. Загалом під час чемпіонату українські борці вільного стилю завоювали три срібні та сім бронзових нагород. Українська команда посіла друге загальнокомандне місце.