Харків'яни шукатимуть креативні проекти для розвитку міста - Накипело
Події

Харків'яни шукатимуть креативні проекти для розвитку міста

19 листопада в Invite Hub відбудеться україно-німецька конференція про те, яким може бути бренд Харкова та як креативні індустрії допоможуть його створити.

В Україні точиться багато розмов про необхідність розвитку проектів креативної економіки задля розвитку міст та регіонів, але проектів/об’єктів у культурній сфері, що приносять прямий прибуток або стимулюють туристичний потік – лічені одиниці. Чому креативна економіка в Україні ніяк не стане реальним сектором? Хто і як має формувати бренд та Ідею Міста? Як мають узгоджуватися між собою різновекторні естетичні смаки й культурні потреби та якою має бути в цьому процесі роль місцевих органів управління?

Приводом до розмови про це стала національна Друга Бієнале молодого мистецтва*, що тривала в Харкові з 17 вересня по 31 жовтня. Бієнале не лише мала низку важливих успіхів, які мають бути розвинуті в майбутньому, але й виявила ряд проблем – не так специфічних для власне харківської культурної сцени, як спільних для культурного поля країни в цілому.

Ще один привід – проект «Техніка мрії», який зараз реалізовує харківська соціальна платформа «Гараж Хаб», відшукуючи проекти креативної економіки в різних містах та налагоджуючи зв’язки між нимиЮридичним партнером як Бієнале, так і Гараж Хабу є юридична компанія ILF, чиї експерти під час події аналізуватимуть правову та економічну складові розвитку проектів креативної економіки в Україні. 

Ця конференція має на меті:

  • подивитися на досвід бієнале з точки зору того, що саме великі культурні проекти можуть змінювати в культурному полі міст; 
  • розглянути інші знакові для міста культурні проекти як складові бренду міста;
  • окреслити складові, навколо яких має будуватися бренд міста та концепція його розвитку – з точки зору сучасного маркетингу та туристичного ринку,
  • поговорити про принципи розумного міського девелопменту, що враховував би інтереси різних спільнот, зокрема – розглянути можливості ревіталізації закинутих просторів задля створення центрів креативної економіки (в широкому сенсі)
  • зав'язати нові зв'язки серед різних гравців культурного поля.

Подія відбудеться на вулиці Скрипника, 14-А. Початок о 12:20 (welcome-coffee о 11:50).

Докладна програма заходу

Організатори: GIZ, Генеральне консульство Німеччини в Донецьку (офіс у Дніпрі), Почесний консул Німеччини в Харкові – у партнерстві з юридичною компанією ILF, Харківською муніципальною галереєю та PR-аѓенцією Bagels & Letters.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X