Шпиталь ветеранів у Харкові 5 квітня відкрили для хворих на COVID-19. За добу в ньому зайняли 105 місць з 120-ти - Накипіло
Події

Шпиталь ветеранів у Харкові 5 квітня відкрили для хворих на COVID-19. За добу в ньому зайняли 105 місць з 120-ти

Харківська область з 6 квітня офіційно відповідає критеріям «червоної» зони. За словами заступника глави ХОДА Михайла Черняка, якщо ситуація збережеться ще два дні, в регіоні можуть посилити карантин.

У Харківський обласний шпиталь ветеранів війни, який з 5 квітня відкрили для хворих на коронавірус, за добу доставили 105 пацієнтів. Усього медустанова може прийняти 120 хворих на COVID-19.

За словами Черняка, у регіоні наразі найбільше хворих на коронавірус саме в області. Практично всі з них надходять у важкому стані,  їм потрібен стаціонарний доступ до кисню.

Станом на 6 квітня в реанімаціях лікарень у Харківській області з коронавірусом лежать 205 осіб, 148 з них перебувають на штучній вентиляції легенів. Усього реанімації регіону готові прийняти 215 осіб.

Обласна комісія з техногенної безпеки рекомендувала перевести місто Харків у «червону» зону карантину. Рішення залишається за міськрадою.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X