Міськрада планує витратити на ремонт скверу на Сумській ще 18,8 мільйона - Накипіло
Події

Міськрада планує витратити на ремонт скверу на Сумській ще 18,8 мільйона

Минулого року на сквер виділили 18,2 мільйона гривень.

Департамент комунального господарства міськради збирається витратити на капремонт скверу Березовий Гай на вулиці Сумській 18,8 мільйона гривень. Тендер опублікований на сайті електронних закупівель ProZorro.

За ці гроші планується підготувати ґрунт до газону та квітників, прокласти фундамент, побудувати дитячий ігровий комплекс із гойдалками, пісочницею, каруселлю і терасою. Також переможець конкурсу повинен буде поставити 25 лавок, облаштувати парковку для велосипедистів і висадити 1 572 саджанці барвінку. Усі роботи мають закінчити до 31 грудня 2021 року.

Аукціон запланований на 2 вересня.

У вересні 2019 року комунальники вже проводили конкурс на реконструкцію скверу. Тоді тендер на суму 18 мільйонів 184 тисячі гривень виграла фірма «ТехнікаБуд». За умовами договору, підрядник повинен до кінця 2020 року відремонтувати тротуари, спортивний, дитячий та баскетбольний майданчик, велосипедну парковку, майданчик для вигулу собак, встановити поливаний водопровід, освітлення та озеленити територію. Також у кошторисі йшлося про 26 паркових лавок по 20,3 тисячі за кожну. Як повідомляли активісти «Харківського антикорупційного центру», аналогічні лавки можна купити по 7,3 тисячі гривень.

Міськрада планує витратити майже мільйон на поліпшення парковок в центрі Харкова

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X