Міськрада знову перейменувала проспект імені Григоренка в проспект імені Жукова - Накипіло
Події

Міськрада знову перейменувала проспект імені Григоренка в проспект імені Жукова

Депутат Ігор Черняк уже заявив, що буде оскаржувати це рішення.

На 33-й сесії Харківської міськради депутати проголосували за перейменування проспекту імені Григоренка в проспект імені Жукова. «За» проголосували 52 депутати, проти — 8.

Мер Харкова Геннадій Кернес заявив на сесії, що Георгій Жуков не потрапляє під дію закону про декомунізацію через те, що він брав участь у боротьбі з нацизмом.

Депутат Ігор Черняк сказав: у нього є свідчення, що працівників комунальних підприємств змушували брати участь у публічному голосуванні щодо перейменування на сайті міськради. Сьогоднішнє рішення він пообіцяв оскаржити в суді.

2 червня 2019 року активісти повалили пам'ятник Георгію Жукову на проспекті Петра Григоренка. На місці демонтованого бюста активісти встановили прапор України. Кернес пообіцяв, що бюст відновлять, а проспект заново назвуть на честь радянського маршала.

19 червня на сесії міськради депутати підтримали петицію про повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала Жукова, а 11 липня бюст повернули на місце.

10 вересня Харківський окружний адмінсуд визнав перейменування проспекту Петра Григоренка на проспект маршала Жукова незаконним.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X