Місто планує подовжити на літо пільговий проїзд для школярів - Накипіло
Події

Місто планує подовжити на літо пільговий проїзд для школярів

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 9 Червня 2020
  • 1557

Рішення мають розглянути сесії Харківської міськради.

Міська влада планує зберегти на весь рік пільговий проїзд в трамваях, тролейбусах та метро для школярів. Про це повідомила директор департаменту праці та соціальної політики міськради Лариса Болгова.

«У зв'язку з тим, що багато людей втратили роботу, багато сімей звернулися до нас з тим, що діти починають відвідувати секції та гуртки. Ми виходимо з пропозицією, щоб зняти обмеження на пільговий проїзд в літній період», — зазначила Болгова.

Рішення планується прийняти на найближчій сесії міської ради 24 червня. Якщо депутати проголосують «за», то школярі зможуть оплачувати неповну вартість проїзду весь рік на постійній основі.

Зараз пільга на проїзд для дітей діє з 1 вересня до 30 червня. Учні харківських шкіл оплачують поїздки в громадському транспорті електронним квитком «Е-ticket». Діти можуть їздити в трамваях та тролейбусах на пільгових умовах необмежену кількість поїздок. Якщо дитина користується одним видом наземного транспорту, карту потрібно поповнити на 15 гривень, якщо двома — на 20 гривень. У метрополітені з 50% -ю знижкою у школярів є до 50 поїздок на місяць.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X