ДБР підозрює поліцейського з Харківської області в тому, що він змусив чоловіка під тортурами зізнатися у вбивстві, якого не скоював - Накипіло
Події

ДБР підозрює поліцейського з Харківської області в тому, що він змусив чоловіка під тортурами зізнатися у вбивстві, якого не скоював

Держбюро розслідувань повідомило про підозру виконуючому обов'язки начальника одного з відділів у Харківській області. Поліцейського підозрюють у катуваннях 61-річного чоловіка.

За версією слідства, поліцейські розслідували вбивство, вчинене в одному з селищ. Вони зайшли в будинок до 61-річного товариша убитого, поки той спав. Поліцейські почали вимагати в чоловіка зізнатися у вбивстві: били його та душили дерев'яною палицею. Після відвезли у відділок, де били по голові пляшкою з водою, а заступник начальника відділу надів гумові рукавички та здавлював геніталії затриманого.

Чоловік узяв на себе провину у вбивстві, йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте в суді потерпілий домігся звільнення.

У чому підозрюють виконуючого обов'язки начальника відділу?

У тортурах. Якщо його провину доведуть, він може відправитися до в'язниці на термін до десяти років. ДБР встановлює особи інших копів, причетних до тортур.

Відомо, в якому відділі відбувалися тортури?

ДБР не називає відділ.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо