Форум неформальної освіти від порталу «СуХаРі» - Накипіло
Події

Форум неформальної освіти від порталу «СуХаРі»

  • Діана Руда
  • Ігор Лептуга
  • 10 Березня 2020
  • 1613

Усе, що ви хотіли знати про неформальну освіту, але спершу відвідали десятки курсів, які покинули, потім писали погані відгуки в соцмережах, потім створили власні та стали такими ж, а потім нарешті прийшли на масштабний Форум неформальної освіти від Освітнього порталу «СуХаРі». 

Для кого  власників шкіл, які хочуть побудувати впливовий бізнес; керівників, які шукають інструменти, як автоматизувати послуги та побудувати міцну команду; маркетологам, як шукати якісні та надійні інструменти в сфері digital; засновниникам курсів, які прагнуть використовувати сучасні методи навчання та випускати студентів з hard skills.

Усі відповіді тут: https://sukhari.com.ua/sukharipro

11 березня в Unit city Kharkiv експерти зі сфери освітнього бізнесу проведуть майстер-класи та лекції, як організувати та адмініструвати власну справу. Спікери події: Олександра Руденко, Іван Будько, Катерина Кушнірева, Костянтин Боровик, Євеній Кирбаба, Тая Холодова, Владислав Павлов, Олексій Серемолот, Сергій Мовчан.

Освітній портал «СуХаРі» розповідає та порівнює курси, тренінги та лекції в Харкові та проводить власні освітні події. Спільнота активних людей, що просувають якісну неформальну освіту.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X