«Электроважмаш» торгував з Росією й по заниженим цінам - Накипіло
Події

«Электроважмаш» торгував з Росією й по заниженим цінам

  • Елена Лептуга
  • пресс-служба прокуратуры
  • 17 Червня 2020

Керівництво державного підприємства «Електроважмаш» продавало обладнання за заниженими цінами Брянському машинобудівному заводу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

За інформацією прокурора області Олександра Фільчакова, один з директорів ДП «Завод «Електроважмаш» погодив поставки тягового агрегату підприємству, розташованому в Лондоні, за ціною, нижчою за собівартість. Інший директор заводу підписав дві міжнародні товарно-транспортні накладні та відвантажив чотири тягових агрегати іноземному підприємству за заниженою ціною.

Кінцевим вантажоотримувачем агрегатів є Брянський машинобудівний завод, який є найбільшим виробником маневрових та магістральних тепловозів у Російській Федерації.

Загальна сума збитків, завданих державному підприємству, складає майже 1 200 000 гривень.

За службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), передбачено  покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За розтрату чужого майна  у великому розмірі шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України) загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Індустріальний ВП ГУНП в Харківській області, оперативний супровід — Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо