ДТП на проспекті Науки: суд продовжив запобіжний захід обвинуваченим - Накипіло
Події

ДТП на проспекті Науки: суд продовжив запобіжний захід обвинуваченим

Наступні 60 днів обвинувачений у вчиненні ДТП на проспекті Науки Хенді Алі проведе в СІЗО, а другий фігурант справи Ігор Лебідь — під домашнім арештом.

2 квітня відбулося підготовче засідання в Дзержинському районному суді. У залі суду Хенді Алі вибачився перед постраждалими й розкаявся в скоєному.

Представник потерпілого 10-річного хлопчика подав цивільний позов із вимогою відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, яку оцінили в 514 тисяч гривень.

7 листопада 2020 року на проспекті Науки Volkswagen Passat під керуванням Хенді Алі вилетів на острівець безпеки та наїхав на чотирьох пішоходів. Постраждалих доставили в лікарню з різними важкими травмами. 60-річна Тетяна Веселова провела в комі понад три місяці й померла, не приходячи до тями.

Крім Хенді Алі, який перебував за кермом Volkswagen Passat, слідчі звинувачують Ігоря Лебедя, який їхав на Volkswagen Jetta та не пропустив автомобіль Алі. За даними експертизи, швидкість Volkswagen Passat перед ДТП становила 110 кілометрів на годину. Ігор Лебідь рухався зі швидкістю 39 кілометрів на годину.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X