Досудове розслідування справи про вбивство Шеремета триватиме до червня - Накипіло
Події

Досудове розслідування справи про вбивство Шеремета триватиме до червня

Офіс генпрокурора продовжив терміни через необхідність додаткових експертиз.

Про це повідомив прокурор Сергій Зузак, пише hromadske. За його словами, слідчим потрібно провести ще близько 20 експертиз і додаткові слідчі дії. Без цього передавати справу до суду зарано.

Троє підозрюваних — Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь відмовляються від проходження поліграфа, а деякі з них — від психологічної та антропологічної експертиз. Адвокати підозрюваних подали протест щодо цього клопотання. За словами захисників, документ складено з порушеннями.

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля в центрі Києва.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста. У злочині підозрюються п'ятеро: музикант Андрій Антоненко, медсестра Яна Дугаров, лікар і волонтерка Юлія Кузьменко, а також подружжя Інна і Владислав Грищенко.

13 грудня суд обрав запобіжний захід трьом із них: Дугарь відправили під цілодобовий арешт, а Кузьменко та Антоненко — під варту. Родині Грищенко офіційно не висували підозру. За результатами розгляду апеляційних скарг Дугарь змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт, Антоненко і Кузьменко — залишили під вартою.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо