Діти — не тільки «квіти життя», або Як матерям зберегти ментальне здоров'я - Накипіло
Події

Діти — не тільки «квіти життя», або Як матерям зберегти ментальне здоров'я

  • Анна Мясникова
  • Игорь Лептуга
  • 24 Червня 2021

Коли в родині з'являється дитина, їй найчастіше приділяється вся увага оточуючих. При цьому потреби матері відходять на другий план. Але психологічний стан жінки не менш важливий, ніж здоров'я малюка. Як після появи доньки або сина радіти, а не переживати постійний стрес, «Накипіло» запитало в Ярослави Матвейчук, психологині, співзасновниці компанії «Моя Кімната» та мами двох дівчаток.

Ментальне здоров'я необхідно всім

Компанія «Моя Кімната», яку розвиває Ярослава з командою, допомагає розібратися в собі та зберегти ментальне здоров'я і людям, і бізнесам. Серед учасників проєкту — фасилітатори, психологи, коучі, психіатри.

Фахівці проводять онлайн різні тренінги, курси, майстеркласи та воркшопи в основному для представників творчих професій та IT-сфери. Є безкоштовні інтенсиви, які корисні в тому числі й матерям. На них можна дізнатися, наприклад, як справлятися з тривогою та стресом за допомогою тілесних практик, як позбутися самобичування або перестати переживати: «А що подумають інші?».

«Це п'яти-семиденні марафони, розраховані на те, щоби допомогти побороти внутрішнього критика, розслабитися, отримувати задоволення від того, що робиш. Це не освітня програма, а пережитий досвід: із практикою когнітивно-поведінкової терапії, з відео та простими вправами», — пояснює співзасновник проєкту «Моя Кімната» Іван Голяков. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо