Держбюро розслідувань звернулося до Харківської облради щодо звільнення Богдана Мальованого - Накипіло
Події

Держбюро розслідувань звернулося до Харківської облради щодо звільнення Богдана Мальованого

Заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований став скандально відомим завдяки тісним зв’язкам із росією. У 2014 році він отримав паспорт громадянина рф у окупованому Севастополі. Тоді ж у росії йому видали водійське посвідчення. А вже через кілька років він отримав у ростовській області закордонний паспорт громадянина рф. У документах на отримання вказано реєстрацію за місцем проживання: ростов-на-дону. Про це йдеться в розслідуванні «Харківського антикорупційного центру».   

Джерело: Харківський антикорупційний центр

Подібний бекграунд не завадив Богдану в 2020 році стати депутатом Харківської обласної ради VIII скликання. Він є членом фракції «ОПЗЖ» у Харківській облраді та головою Комісії з питань розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів Харківської обласної ради.

У середині лютого 2022 року інформація про російський паспорт Богдана Мальованого стала відома широкому загалу. Голова облради Тетяна Єгорова-Луценко офіційно звернулася до СБУ в Харківській області щодо перевірки цієї інформації. Допоки ситуація не змінилася, Мальований залишається на посаді.

Вперше після повномасштабного вторгнення він з’явився у середині червня на світлинах, які виставив голова Харківської ОВА. Тоді керівництво області вітало медиків із Днем медичного працівника.

Зрештою персона заступника голови Харківської обласної ради потрапила до поля зору працівників Державного бюро розслідувань. 

«За оперативною інформацією, у нього наявний паспорт громадянина рф, отриманий у 2014 році в місті Севастополь, посвідчення водія та податковий номер, який потрібен, зокрема, для сплати податків у росії», — пишуть у ДБР. 

Бюро звернулося до Харківської обласної ради задля відсторонення Мальованого від посади. Чиновник такого рангу має доступ до інформації, пов’язаної з обороною Харківської області, та до іншої, у тому числі таємної.

Питання відсторонення Богдана Мальованого облрада планує розглянути найближчим часом. 

СБУ затримала харків'янина, що коригував ворожі обстріли

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо