Що відбувається через коронавірус у Валківському районі - Накипіло
Події

Що відбувається через коронавірус у Валківському районі

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 21 Квітня 2020
  • 1833

У Валківському районі підтверджений 21 випадок захворювання на COVID-19. Це другий показник по Харківської області.

20 квітня у Валках закрили один з місцевих магазинів на дезінфекцію. У ньому працювала жінка, в якої у суботу підтвердили коронавірус. Про це повідомила «Накипіло» перша заступниця глави Валківської райдержадміністрації Наталія Осадча.

«Закриття було рішенням міського голови — у зв'язку з тим, що там проводиться дезінфекція приміщення. Жінка працювала в залі магазину. Стан її нормальний, ознак хвороби практично немає, (знаходиться — ред.) на самоізоляції вдома», — сказала Осадча.

Усього в місті COVID-19 зареєстрували у 13-тьох осіб: троє знаходяться в Обласній інфекційній лікарні, їхній стан середньої важкості; десятеро — на самоізоляції з легкою формою захворювання або без симптомів.

У Валках введена карантинна зона на прибудинкових територіях, де живуть хворі на коронавірус. Зони дезінфікують.

У Високопіллі, де також зафіксований спалах коронавірусу, перекопали ґрунтові дороги.

«Це ініціатива місцевих жителів і сільського голови. Щоб убезпечити себе, вони вирішили дороги, якими можна об'їхати блокпости, просто перерити», — додала чиновниця.

Населений пункт наразі перебуває на обсервації, на в'їзді та виїзді з села встановлені контрольно-пропускні пункти. Проїзд дозволено за перепустками. 

«Пропускають лише машини, що привозять продукти, і тих жителів, що не на самоізоляції, не потрапили до кола контактних осіб та працюють на об'єктах критичної інфраструктури», — підкреслила Осадча.

У Високопіллі зафіксовано вісім випадків коронавірусу: шестеро осіб, у тому числі, місцевий священник та його дружина — на самоізоляції, з легкою формою захворювання. Дві жінки померли. Встановлено, що друга померла контактувала з п'ятьма людьми: з них двоє — її родичі. У одного контактного підтверджений коронавірус.

Усього з Валківському районі — 93 підозри на COVID-19. З них 72 не підтвердилися.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X