Чи є роботою на окрузі прибирання листя депутатом? - Накипело
Події

Чи є роботою на окрузі прибирання листя депутатом?

26 жовтня народний депутат Олександр Бакумов відзвітував про роботу у 173 виборчому окрузі Харкова — він прибирав листя, передавав книжки до бібліотеки, іграшки до дитбудинку і зустрічався з освітянами. Ми перевірили, чи відносяться такі дії до роботи на окрузі.

Меседж: прибирання листя, висадка дерев, передача іграшок до дитбудинків і книжок до бібліотеки і зустрічі з освітянами — це робота на окрузі

Висновок: маніпуляція

Обов'язки народного депутата регулюються 24 статтею Закону «Про статус народного депутата України». В них, зокрема, закріплений обов'язок нардепів проводити особистий прийом громадян у дні, визначені Верховною Радою України для роботи з виборцями.

24 жовтня, відповідно до порядку денного другої сесії Верховної Ради України IX скликання, дійсно віднесено для роботи з виборцями. Але при цьому облаштування прибудинкових території і висадка дерев відносяться до компетенції міських комунальних підприємств, так само як і наповнення бібліотечного фонду. Олександр Бакумов міг виконувати ці дії, як простий громадянин, але записати це в роботу на окрузі було маніпулятивно.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X