Лікарняні клоуни: «Ми вас любимо! Дуже-дуже!» - Накипіло
Події

Лікарняні клоуни: «Ми вас любимо! Дуже-дуже!»

  • Анастасія Курцева
  • Ігор Лептуга
  • 5 Червня 2020
  • 2029

«Ми вас любимо! Дуже-дуже!» ― коли таке чуєш, просто неможливо не посміхнутися у відповідь, особливо якщо ці слова кричать веселі та добрі клоуни.

Учасниці проєкту Харківського фонду психологічних досліджень «Файні носики. Лікарняні клоуни» потішили маленьких пацієнтів чотирьох медичних установ Харкова. Вони влаштували для них виставу під вікнами.

«Усім відомо, що медичні установи відвідувати не можна, але ми вирішили, що можемо порадувати наших дітей навколо лікарень, щоб вони нас могли побачити з вікон. І, схоже, що нам це вдалося. Навіть попри дощову погоду. Ми впоралися», ― Грида Тетяна, керівниця проєкту «Файні носи. Лікарняні клоуни Харкова» та лікарняна клоунеса на ім'я Апельсина.

Дощ тільки підкреслив морську тему виступу: клоунеси відмінно виглядали під яскравими парасольками, так що діти змогли ще більше зануритися у виставу.

«Прийшли до нас клоуни, повеселили наших хлопців, які тепер задоволені, щасливі, посмішка на обличчі. Це допомагає нашим дітям одужувати. Усі розуміють, як важливий цей процес, а саме — оздоровлення дітей у такий спосіб. А це саме оздоровлення. Спасибі ще раз від діток, від усього колективу, від мам », — зазначила Лідія Білоусова, завідувачка Харківським онкогематологічним центром.

Лікарняні клоуни зізнаються, що скучили за посмішками та очами хлопців, бажають маленьким пацієнтам здоров'я, а дорослих запрошують приєднатися до свого руху.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X