117 вбитих росіянами дітей. Статистика втрат на 22 березня - Накипіло
Події

117 вбитих росіянами дітей. Статистика втрат на 22 березня

  • Вікторія Пліс
  • 22 Березня
  • 169

Станом на ранок 22 березня російські військові вбили 117 дітей, поранили більше 155.

Найбільше постраждало дітей у Київській (58) та Харківській (40) областях. Чернігівська область втратила 31 дитину, Донецька область — 30, Миколаївська область — 24, місто Києв — 16, Житомирська область — 15, Херсонська область — 15, Сумська область — 14. 

На Харківщині російський танк розстріляв авто, де перебувала сім'я з двома дітьми. Родина кричала, що вони цивільні, махали білим прапором, але марно. Батьки та 9-річна дівчинка загинули, 17-річний хлопець отримав поранення.

21 березня  окупанти обстріляли евакуаційні автобуси з дітьми з Маріуполя. Чотири дитини доставлені до лікарні. Троє дітей потрапили під обстріл в Пологівському районі Запорізької області, ще одна дитина — в с. Каменському. Двоє дітей в тяжкому стані.

Внаслідок бомбардувань та обстрілів пошкоджено 548 закладів освіти, 72 з яких зруйновано повністю. Найбільше руйнувань у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та в місті Києві. Крім того, зазнали руйнувань більше 40 закладів для дітей, серед яких лікувальні, школи мистецтв, спортивні об’єкти, бібліотеки.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X