У центрі Харкова відкрилася вулична виставка Нікіти Тітова. Відео - Накипіло
Події

У центрі Харкова відкрилася вулична виставка Нікіти Тітова. Відео

18 плакатів художника, який багато років прожив у місті, огорнули палатку «Все для Перемоги» на площі Свободи.

Роботи присвячені захисникам та захисницям України. Вони створені в рамках спільного проєкту з Українським ветеранським фондом, який розпочався влітку. 

«Просто захотілося розповісти про тих людей, які захищали країну ще з 2014 року і захищають зараз. Про простих людей, які навколо нас, але справжніх героїв. Я давно хотів приїхати у Харків, бо це місто мені дуже близьке та майже рідне, я прожив тут до 2021 року. Останній раз я тут був 24 лютого і всім серцем був з містом, з моїми друзями. Але я зрозумів, що краще ніж просто їхати, привезти виставку. Зараз я створюю різні роботи, які прив‘язані до поточних подій у країні. Серед них багато болісних, важких. Тому вирішив, що цей проєкт як найбільш людяний, добрий найкраще підійде для виставки», — розповів Нікіта Тітов.

За словами художника, на кожну роботу його надихнула конкретна людина, але водночас плакати відбивають збірний образ українців, які стали на захист країни.

Наприклад, один з плакатів присвячений харківському поету Артема Полежаку, який на війну пішов першого квітня в день сміху та гумору. Героєм іншого став дворазовий чемпіон світу з Ironman та тренер Андрій Ястребов.

«Тут 18 робіт, але проєкт на цьому не закінчується, бо історій, про які хотілося б розповісти, дуже багато. Я час від часу повертаюся до нього, коли якась історія мене дуже сильно вражає або коли хтось просить намалювати. Я думаю, що цей проєкт не закриється і продовжуватиму його, поки живий», — ділиться художник.

Організатори не планують закривати виставку найближчим часом. Надалі роботи планують виставити на благодійний аукціон для збори коштів на потреби намету, який працює як волонтерський штаб, та військових.

Творча неділя в Харкові: фоторепортаж із заходів

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X