У Синєгубова новий заступник: що відомо - Накипіло
Події

У Синєгубова новий заступник: що відомо

Євген Іванов раніше був радником Олега Синєгубова, коли той працював очільником Полтавської ОДА. Тепер він куруватиме напрямок агропромислового комплексу та екологічні питання на Харківщині.


Очільник Харківської облвійськадміністрації зазначив, що Іванов має необхідний для такої посади досвід та відповідну освіту: Євген є кандидатом біологічних наук та магістром права. Понад десять років він очолював одне з найбільших агропромислових підприємств області, тож знається на ситуації в цій сфері. 

«Через повномасштабну збройну агресію аграрний сектор Харківщини зазнав серйозних руйнувань. Ситуація потребує від усіх нас максимальної самовіддачі, виважених, оперативних та ефективних рішень», — сказав Олег Синєгубов. 

Зазначимо, що робота в Харківській ОДА — не новий досвід для Євгена. До серпня 2021 року він працював позаштатним радником тодішньої голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук. На нинішню посаду Іванов претендував ще до великої війни. У лютому він подавав відповідну декларацію у якості кандидата в заступники Олега Синєгубова.

Про кар’єрний шлях Євгена Іванова відомо також, що він був помічником народного депутата Олександра Біловола, а нині співпрацює з парламентарем від «Слуги Народу» Олексієм Красовим. 

В декларацію родини Іванових внесено понад 70 земельних ділянок, квартири у Харкові та Львові, автомобілі Range Rover Velar 2020 року випуску та Mercedes-Benz GLS450 2021 року випуску. Торік дружина Євгена та його бізнес-партнерка Наталія Іванова отримала дивіденди від власного Фермерського господарства «Альфа» на суму шість мільйонів гривень.

Також Іванови є засновниками ТОВ «Схід Агрогруп», «Дарина-Агро». Наталія Іванова входить до засновників ТОВ «Відродження-1881».

Останні дні жовтня у Харкові: фоторепортаж

Є

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова