У квітні поліція зафіксувала найбільше аварій у Харківській області - Накипіло
Події

У квітні поліція зафіксувала найбільше аварій у Харківській області

  • Альона Нагаєвщук
  • Ігор Лептуга
  • 19 Серпня 2020

За інформацією патрульної поліції Харківській області, з початку року у регіоні сталося 6 205 аварій. Показник на 5% нижче, ніж минулого року за цей же період.

З січня по липень зафіксовано 980 ДТП з потерпілими — на 7% більше, ніж торік. 100 осіб загинули (на 25% більше, ніж за півроку 2019-го), 1196 — травмовані (майже на 10% більше).

Як заявляє начальниця Управляння патрульної поліції в Харківській області Альона Стрижак, протягом останніх двох місяців кількість травмованих і загиблих внаслідок ДТП зменшується. Вона також пояснила часткове зростання статистики.

«Незважаючи на карантинні обмеження і більш менш розвантажені дороги, на квітень припав пік аварійності у Харківській області. Цього року ми збільшили загальну територію, на якій дозволено вимірювання швидкості, і збільшили кількість приладів для її вимірювання», — додала Альона Стрижак.

За її словами, поширені причини ДТП з потерпілими — неуважність пішоходів і перевищення водіями допустимої швидкості, особливо у вечірній і нічний час.

У Харкові встановили прилади TruCam для вимірювання швидкості: адреси

Всього в Україні 115 таких приладів, які вимірюють швидкість на 209-ти ділянках доріг.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо