У Харкові запрацював простір для підлітків - Накипіло
Події

У Харкові запрацював простір для підлітків

  • Роман Коробенко, Анна М’ясникова
  • Василіса Гайденко
  • 7 Лютого

Проєкт розрахований на людей від 12 до 21 року. 

Настільні ігри, воркшопи, зустрічі для підтримки ментального здоров‘я, обговорення культури, освіти, самореалізації та інших тем. Усе це пропонують підліткам Харкова та області в межах проєкту «Уява». 

«Ми будемо відвідувати дружні простори. Плануємо екскурсії в будинок «Слово», будинок Шевельова, студію Aza Nizi Maza та «ЄрміловЦентр», щоби знайомити підлітків з просторами, діючими в Харкові. Будемо ходити до художників в майстерні, знайомити підлітків з професіями, щоб вони не тільки фантазували про них, а й вивчали зсередини, знайомилися з людьми, які є в професії», — розповіла Радіо «Накипіло» координаторка ініціативи Василіса Гайденко.

Також волонтери планують виїзні заняття до 12 громад Харківської області. Серед місць — Балаклія, Слатине, Безруки та інші.

photo 2024 02 07 19.11.49

«Нам важливо надавати підтримку молоді і там. Тому що наш основний фокус – це вразлива молодь, яка дуже розгублено себе почуває під час повномасштабної війни. Щоб вони були нашими побратимами іпосестерами, які разом з нами будуть будувати громадянське суспільство, яке нам в Харкові дуже потрібно», — додала координаторка.

Ініціативу створив Благодійний фонд Artdacha за підтримки фонду Terre des hommes. У команді проєкту — волонтери, музиканти, актори й акторки, культурні менеджерки, тренерки, фасилітаторки.

Сторінка проєкту

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова