Від водія до оператора БПЛА: у Харкові працюють два Центри рекрутингу до Сил оборони - Накипіло
Події

Від водія до оператора БПЛА: у Харкові працюють два Центри рекрутингу до Сил оборони

  • Анна М’ясникова
  • ХОВА
  • 2 Квітня

Відсьогодні у місті запрацювали два Центри рекрутингу до української армії.

Там можна проконсультуватися щодо вакансій, заповнити анкету та рекрутуватися до ЗСУ, Національної гвардії України, Держприкордонслужби, у ТрО. Про це повідомляє пресслужба ХОВА.

«Вакансії різноманітні, оскільки зараз армія є найбільшим роботодавцем у державі. Це і кухар, і водій, і ремонтник, і фінансист, і медик. І звісно, є спеціальності, які звитяжно беруть участь у найгарячіших боях. Кандидат може проконсультуватися, а потім, за бажанням, обрати ту посаду і ту військову частину, де він себе бачить. Також діє система повноцінної підготовки майбутніх військових», — розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Він наголошує: у рекрутинговому центрі не вручають повісток і не збирають особисті дані без згоди й потреби. Установа не має стосунку до терцентрів комплектування, а рекрутери не є військовослужбовцями, тож не можуть вручати відвідувачам повістки.

photo 2024 04 02 14.40.04

Вакансії доступні для чоловіків і жінок. За правилами рекрутингу, кожна людина може укласти контракт на проходження служби у певній військовій частині та, за згодою керівництва, потрапити на обрану посаду. Наразі можна укласти як строкові контракти, так і до оголошення демобілізації.

«Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить від 20 тисяч гривень. Крім цього, виплачується додаткова винагорода залежно від місця проходження служби», — зазначив уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Телефон для довідок: 0 800 300 441

Детальніше про роботу Центрів та вакансії можна почитати на сайті.


Центр рекрутингу української армії — це пілотний проєкт Міністерства оборони. Його мета — побудувати прозору та ефективну модель залучення громадян на військову службу. Працівники інформують охочих щодо вакансій, консультують і проводять профорієнтаційні тести, а також супроводжують кандидата на шляху до призначення на посаду у військовому підрозділі.

Дивіться також наше інтерв'ю з харківськими добровольцями та ГО «46». Хлопці часто приїжджають на місця влучань російських ракет раніше за поліцію та рятувальників і надають домедичну допомогу пораненим. А ще волонтери беруть участь в евакуації цивільних і плетуть маскувальні сітки.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова