У Харкові на будівлі зруйнованого бізнес-центру встановили картини польського художника: фоторепортаж - Накипіло
Фото

У Харкові на будівлі зруйнованого бізнес-центру встановили картини польського художника: фоторепортаж

У Харкові на розбитому бізнес-центрі на вулиці Мироносицькій встановили інсталяцію від польського художника Мацея Вогеля, ця робота символізує польсько-українську дружбу та підтримку.

Про це пише Укрінформ.

Зазначається, що будівля, на якій закріпили інсталяцію, знаходиться в самому центрі міста, поруч із Харківською облдержадміністрацією, зруйнованою російськими окупантами третього березня. Зараз цей діловий квартал майже порожній, багато будівель пошкоджені, вітрини магазинів закриті фанерою.

kartyny

Ці картини привіз до міста польський благодійний фонд «Майбутнє для України», а вибрав для неї місце та встановив на прохання автора відомий харківський митець Гамлет Зіньківський.

mytets

«Ми довго вибирали, де закріпити цю роботу. Це один із найефектніших будинків, котрий зараз виглядає дуже сумно», — пояснив Зіньківський.

polshcha

Польський художник зобразив на картинах двох бабусь, які в'яжуть спільний шарф для двох країн.

«Ми думали, що буде таким яскраво символічним у цей час. Солдати, президенти… Аж раптом подумали про бабусь. Це про добро, тепло від них, і про тепло, якого вони так потребують. Стільки таких бабусь я побачив у Бахмуті, Сіверську. Які ховаються у підвалах і не усміхаються так, як на цих картинах. Але ми думаємо про майбутнє для України і для Польщі також», — зауважив Кашувара.

polshcha2

prapor

stina

tama

ukraina

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова