У Харкові на Південному вокзалі можна вакцинуватися або зробити експрес-тест на COVID-19 - Накипіло
Події

У Харкові на Південному вокзалі можна вакцинуватися або зробити експрес-тест на COVID-19

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 21 Жовтня 2021

З 21 жовтня на залізничному вокзалі можна вакцинуватися від коронавірусу, а також зробити експрес-тестування та отримати довідку, з якою пускатимуть на потяг у разі негативного результату. Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Вакцинуватимуть людей у медпункті вокзалу щоденно з 8:00 до 18:00.  Перерви в роботі: з 12:00 до 12:30 та з 16:00 до 16:30. Щеплюватимуть вакциною Pfizer, розповіла «Суспільному» заступниця головного лікаря поліклініки №24 Ірина Введенська. За словами лікарки, вакцинуватися можуть як харків’яни, так і мешканці інших міст.

Пункт тестування розташований у холі вокзалу. Для пасажирів, які мають квиток на поїзд, експрес-тест коштуватиме 350 гривень. За яким графіком працюватиме пункт щеплення, у пресслужбі «Укрзалізниці» не уточнюють.

Окрім Харкова, пункти тестування працюють на залізничних вокзалах у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Мукачеві, Кривому Розі, Вінниці та Полтаві (станція «Полтава-Київська»).

Вакцинуватися також можна на вокзалах у Києві, Львові, Дніпрі та в Одесі.

З 21 жовтня 2021 року змінюються правила міжрегіональних перевезень пасажирів. Тепер посадка в поїзди далекого сполучення можлива лише за умови наявності у пасажирів сертифікату про вакцинацію (паперового або в додатку «Дія»), документу про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19 або ж негативного результату ПЛР- чи експрес-тесту на COVID-19, зроблених не пізніше ніж за 72 години до посадки в поїзд.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова