У Харківській області бригада територіальної оборони сформована на 74%, — голова ОДА - Накипіло
Події

У Харківській області бригада територіальної оборони сформована на 74%, — голова ОДА

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 14 Лютого 2022

Склад бригади територіальної оборони в регіоні укомплектований на 74%. У планах — «дійти до межі мінімум 90%», — сказав «Суспільному» керівник обладміністрації Олег Синєгубов.

«Нами була прийнята регіональна програма, вона буде пропонуватися депутатам обласної ради, на сесії її мають затвердити і профінансувати ті нагальні потреби, які зараз стоять, для того, щоб покращити матеріально-технічну базу місць для дислокації (бригади тероборони)», — сказав голова ОДА.

Охочі приєднатися до батальйонів тероборони одразу не призиватимуться: вони потраплятимуть до резерву.

«Є військовий склад, який безпосередньо перебуває у самих батальйонах, у бригаді, постійні Збройні сили. Того, хто хоче записатися до територіальної оборони, ставлять до резерву. Є кілька черг резерву: перша, друга, третя. Одразу ніхто на сьогодні викликати, мобілізувати або надсилати на фронт не буде», — зазначив Синегубов.

За його словами, ситуація в області залишається стабільною, не зважаючи на хвилю заяв про можливу ескалацію з боку РФ.

«Усі служби працюють у штатному режимі, вони готові до розвитку будь-якого сценарію і реагувати на них відповідно до своїх функціональних обов'язків. Це і Державна прикордонна служба, і Служба безпеки України, і Національна поліція, і Національна гвардія. У нас проходять майже щодня наради, відпрацьована злагодженість дій», — сказав Синєгубов.

Как Харьковский бронетанковый завод ремонтирует и модернизирует танки

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова