У ДСНС застерігають від вибухового пляжного сезону - Накипіло
Події

У ДСНС застерігають від вибухового пляжного сезону

Цьогоріч українцям заборонили купатися у водоймах в районах, де велися бойові дії. Там є загроза мінування.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у Telegram.

Співробітники ДСНС щодня обстежують територію України та знаходять вибухонебезпечні предмети, у тому числі біля водойм, на пляжах та берегах річок.

На Харківщині, яка наразі є однією з найзамінованіших областей в Україні, розмінувати до початку літа всі прибережні ділянки неможливо. Сапери залучені на розмінуванні критичної інфраструктури, населених пунктів, доріг, тож ліси, поля та водоймища чекають своєї черги.

Vasylenko

Впродовж останнього тижня піротехнічні підрозділи ГУ ДСНС у Харківській області знищили 545 вибухонебезпечних предметів. Про це під час брифінгу повідомив речник відомства Євген Василенко.

«За останній тиждень сапери ГУ ДСНС виїздили на виклики щодо розмінування 260 разів. У тому числі на об’єкти критичної інфраструктури, лінії електропередач, а також території в приватному секторі. Ми спостерігаємо підвищення інтенсивності ворожих обстрілів уже перевірених та розмінованих територій неподалік лінії розмежування. Такі території доводиться обстежувати повторно», — розповів Євген Василенко.

За даними ГУ ДСНС в Харківській області, у регіоні продовжують працювати в посиленому режимі 33 піротехнічні розрахунки відомства: це 166 осіб із залученням 66 одиниць спецтехніки.

Упродовж минулого тижня троє цивільних жителів області постраждали, бо знайшли вибухонебезпечні предмети. Одна людина загинула.

У разі виявлення вибухонебезпечного предмета не можна його брати або перекладати. Необхідно звернутися до ДСНС за номером «101» або до Нацполіції за номером «102».


Розмінування Харківщини. Фото

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова