Тисячу гривень за вакцінацію виплатять й неповнолітнім - Накипіло
Події

Тисячу гривень за вакцінацію виплатять й неповнолітнім

Президент України Володимир Зеленський поставив за мету розробити програму виплати.

Кабінет Міністрів України має підготувати окрему програму виплати однієї тисячі гривень у рамках програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, повідомляє прес-служба ХОДА.

Як доповів Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, вже понад 6,7 млн. українців подали заявки на отримання допомоги від держави в рамках ініційованої Президентом програми «єПідтримка».

За його словами, зараз тисячу гривень вакцинованим виплачують вісім банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають приєднатися до програми. На відповідні рахунки українців уже перераховано 6 мільярдів гривень. В рамках програми громадяни скористалися 1 млрд. гривень, з яких на книги було витрачено 35% коштів (кіно — 29%, залізничні квитки — 13%, театри — 12%, спортклуби — 7,5% тощо). Розробляється порядок запровадження категорії «ліки» для повністю вакцинованих людей віком від 60 років.

«Наразі проти COVID-19 в Україні вакциновано 14,8 млн осіб, з яких 13,98 млн отримали дві дози. 9 січня відкрилася можливість зробити щеплення бустерною дозою. І на сьогоднішній день додаткову дозу одержали 20 тисяч людей», — розповів Прем'єр-міністр.

Віце-прем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, що на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» працюють пункти тестування та вакцинації, на КПВВ «Станиця Луганська» — лише тестування. Президент наголосив на необхідності організації можливості вакцинації на КПВВ «Станиця Луганська».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова