«Тут минуло моє дитинство». Фоторепортаж з Олексіївки - Накипіло
Фото

«Тут минуло моє дитинство». Фоторепортаж з Олексіївки

  • Анна Мʼясникова, Олена Лептуга
  • Анна Мʼясникова
  • 4 Червня 2022

Олексіївка — один зі спальних районів на півночі Харкова. Зелений масив без промислових чи військових обʼєктів. Ми прогулялися Олексіївкою й зібрали невеличкий фоторепортаж.

«Коли я побачила цю світлину, посміхнулася. Олексіїївка тут виглядає, ніби нічого й не відбулося, ніби нема війни. Це мій рідний район, де я виросла й до 24 лютого постійно жила. Ніколи не хотіла кудись переїжджати, бо тут усе настільки все рідне, наче це не просто район, а мій друг, з яким стільки пережито. Знаю кожну вибоїнку в асфальті, кожну доріжку в лісочку. Розумію, що все змінилося тепер і в лісочок ми ще не скоро підемо», — розповідає Олена Лептуга, мешканка Олексіївки.

Олена згадує, наскільки страшно було 27 лютого, коли сюди увірвався спецназ рф. Тоді на Олексіївці були її батьки, ворожий транспорт зупинився поблизу дому, на дорогах йшли бої.

Олексіївка неодноразово обстрілювалася від початку вторгнення. Сильним був обстріл у березні. Ще один масштабний удар прийшовся на Великодню ніч, тоді були пошкоджені кілька будинків, крамниця й автівки. Зараз район трохи загоїв свої рани. Працюють крамниці із фанерами замість вікон. Життя триває.

Як виглядає школа на Салтівці після ракетного обстрілу. Фоторепортаж

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо