Тренінг з громадянської журналістики. 13-14 квітня 2019

Всеукраїнська освітня програма «Я — громадянський журналіст»


Медіагрупа «Накипіло» та Академія Deutsche Welle запрошують вас у Харків 13–14 квітня на тренінг. Ви прокачаєте свої знання з написання текстів, зйомки та монтажу на телефоні, фактчекінгу, просування інформації в Twitter, Facebook, Instagram, створення мультимедійних матерівлів. Тренінг розрахований на активістів, блогерів, правозахисників, розслідувачів, соціально-культурних діячів, які висвітлюють свою діяльність і резонансні події. Участь і проживання безкоштовні. Проїзд за власний рахунок. Реєстрація. Програма.  


Наші тренери

                                            
Олена Лептуга — головна редакторка медіагрупи «Накипіло», викладачка, журналістка, літературна та випускаюча редакторка.

Роман Даніленков економіст, приватний підприємець. Наприкінці 2013 року, сам не здогадуючись, став громадянським журналістом. Співзасновник медіагрупи «Накипіло».  

                                                           
Віктор Пічугін — головний редактор і співзасновник «Громадського Телебачення. Харків». Починав громадянським журналістом під час  Революції Гідності. Знімає репортажі, веде відео та текстові трансляції, перевіряє інформацію.

ещё по теме:

Проект «Шлях до порозуміння»: как научиться регулировать конфликты

Наталья Могилевская: «Настоящий мой талант — преподавать»

Тренінг з громадянської журналістики. 25-26 травня 2019

Популізму.Net. Проект против манипуляций

Специалисты из Чехии и Словакии учили жителей Донбасса кибербезопасности

опубликовано

20 марта 2019

просмотров

523

поделиться

X