«Травіата» на карантині: зірки СXID Оpera заспівали вдома - Накипіло
Події

«Травіата» на карантині: зірки СXID Оpera заспівали вдома

  • Інна Роменська, Гліб Тимошенко
  • Іван Горб
  • 20 Квітня 2020

Світ спостерігає ностальжі-паті у скайпі зненацька реанімованих «бекстрітбойзів», хтось викладає неймовірно складні пазли, люди співають на балконах, створюють з підручних матеріалів картини всесвітньо відомих художників... Ми ж, якщо чесно, дуже сумуємо за оперою, тому запропонували самоізольованим артистам записати відео, як вони репетирують удома. 

«Мене надихнула ідея створити вокальний проєкт після переспіву одеськими артистами хіту групи Queen «Залишся вдома». Повинен зізнатися, ми не очікували, але всі поставилися до завдання дуже завзято. Самі собі були і режисерами, й операторами одночасно, часом переписували деякі сцени по декілька разів!», — розповідає Гліб Тимошенко, автор проєкту, співвласник онлайн-івент-агенції «Два Товариша». 

За словами головного режисера СXID Оpera Армена Калояна, всі артисти одразу відгукнулися та надіслали відео. 

«Ніхто не відмовився, хоча особисто для мене виявилося, що віддалена робота набагато складніша. Те, що можна зробити в театрі за один день, розтягнулося на кілька днів удома. Були певні труднощі: наприклад, вокалістам виявилося досить складно співати українською після італійських арій. Довелося вирішувати технічні проблеми ― звук йде від одного телефону, запис на інший, акустика не найліпша. Були й інші питання з домашніми репетиціями. Щоби записати одну сцену, треба досить довго робити розспів або тренувальну розтяжку. Тож сусіди і згори, і знизу були цілком у курсі майбутніх прем’єр», — відкриває деякі таємниці зйомок Армен Калоян.

Усе вдалося, і тепер ми маємо унікальний шанс побачити, як створюється справжня опера вдома й на що здатні творчі особистості в ізоляції. До речі, жодне правило карантину при запису цього відео не було порушено.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо