Синєгубов прокоментував ситуацію зі звільненням керівниці апарату ХОВА, підозрюваній у привласнненні грошей - Накипіло
Події

Синєгубов прокоментував ситуацію зі звільненням керівниці апарату ХОВА, підозрюваній у привласнненні грошей

  • Анна М’ясникова
  • ХОВА
  • 15 Лютого

Вікторія Белявцева, яку СБУ та НАБУ підозрюють у привласненні грошей під час закупок гуманітарки, ще два тижні тому подала заяву на відпустку та одночасно на звільнення.

Хто замінить неї керуватиме апаратом Харківської ОВА, поки невідомо. В облвійськадміністрації готують матеріали для спецперевірки кандидатів на посаду. Чи пояснювала Белявцева причину звільнення, Олег Синєгубов чітко не відповів журналістам.

«Пригадаймо лютий, березень 2022 року та постанову Кабінету Міністрів,в рамках якої проводилися ці закупки. Ми мали визначити відповідальну особу від адміністрації. Було вирішено покласти ці обов'язки на керівника апаратом. Продукція за тим договором була поставлена в повному обсязі у зазначені терміни. Це все було зроблено в 2022 році. Якщо хтось намагався вкрасти чи зловживати службовим становищем, він має понести за це персональну відповідальність. Нехай правоохоронці встановлять об'єктивну істину, в чому суть цієї справи», — прокоментував він.

Раніше речниця Синєгубова Олена Шаповал пояснила, що Белявцева була звільнена за згодою сторін 13 лютого.

НАБУ та САП вважають, що Вікторія Белявцева привласнила з бюджету 15,2 мільйона гривень під час закупівлі продуктів для гуманітарної допомоги. 

За версією слідства, у березні 2022 року вона від імені ХОВА уклала договір з АТ «Укрзалізниця» та директором приватного товариства на постачання курятини, яку мали роздати населенню у прифронтових і деокупованих населених пунктах.

Посадовиця начебто підробила документи про отримання 235 тонн продукції від постачальника, після чого «Укрзалізниця» перерахувала на рахунки ТОВ понад 15 мільйонів гривень. Утім, продукцію так і не поставили.

Розмова з Олегом Синєгубовим про Харківщину та війну

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова