Стало відомо, як навчатимуться у школах діти з окупованих територій Харківщини - Накипіло
Події

Стало відомо, як навчатимуться у школах діти з окупованих територій Харківщини

Навчальний рік в області має розпочатися як і завжди — 1 вересня.


В окремих населених пунктах з міркувань безпеки дітям доведеться «піти» до школи онлайн, але у пріоритеті — розпочати навчальний рік за партами. 

Школи перевірять фахівці ДСНС: чи не залишилось на території вибухонебезпечних предметів, чи працюють системи оповіщення, чи позначено шляхи евакуації. 

«У школах або біля них мають бути укриття, де в разі небезпеки зможуть сховатися всі учні та працівники. Під час повітряної тривоги освітній процес буде перерваний та, за можливості, продовжений в укритті», — сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 165 шкіл області наразі опинилися на окупованих територіях. Учні цих закладів зможуть навчатися дистанційно, або ж в інших закладах на підконтрольних Україні територіях. Також дистанційно навчатимуться учні шкіл, які розташовані ближче ніж за 40 км до лінії бойових дій. Це ж стосується закладів, які повністю зруйновані внаслідок обстрілів. У Харкові та області на сьогодні зруйновано 16 закладів загальної середньої освіти, пошкоджено — 191. 

Щодо ПТУ та закладів вищої освіти розглядається традиційний або змішаний формат навчання. Головна умова — безпека.

Харківщина готується до проведення Національного мультипредметного тесту. У сімох населених пунктах області працюватиме 15 основних пунктів для складання тесту та 3 резервні. Бажання скласти національний мультипредметний тест виявили  8 489 потенційних учасників регіону. Основна сесія відбудеться з 18 липня до 10 серпня.

Шкільна освіта в умовах війни: 165 шкіл Харківщині в окупації, 186 — пошкоджено

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова