Спортсмени Харківщини впродовж війни завоювали 139 медалей - Накипіло
Події

Спортсмени Харківщини впродовж війни завоювали 139 медалей

Спортсмени Харківської області протягом війни завоювали 139 медалей.

Про це повідомив начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської ОВА Костянтин Ананченко.

«Спортсмени продовжують виступати під час війни, як справжні герої. Звичайно, якщо порівнювати з минулим роком, то цьогоріч кількість здобутих медалей зменшилася близько на 35%, що пов’язано з військовою агресією росії. На жаль, не в усіх змаганнях цього року ми брали участь. Але, якщо говорити про ефективність, то вона збільшилася», — зазначив Костянтин Ананченко.

В цьому році на Паралімпіаді-2022 спортсмени Харкова завоювали шість золотих, чотири срібні і одну бронзову медалі із 78 розіграних комплектів медалей з шести видів спорту.

Зазначається, що харків’янка Оксана Шишкова по завойованим нагородам увійшла до трійки кращих спортсменів ХІІІ зимових Паралімпійських ігор. Також на ХХІV літніх Дефлімпійських іграх 2022 року харківські спортсмени здобули вісім золотих, п’ять срібних і шість бронзових винагород.

Оксана Шишкова

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова