Рада ЄС виключила Україну із «зеленого» списку COVID безпеки - Накипіло
Події

Рада ЄС виключила Україну із «зеленого» списку COVID безпеки

Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, Рада Європейського Союзу виключила Україну з переліку безпечних країн — для громадян яких рекомендується скасувати обмеження на туристичні подорожі. Про це повідомляє прес-служба ради Європейського Союзу.

Українці не зможуть подорожувати до ЄС?

Рішення має рекомендаційний характер, на основі якого кожна держава вирішуватиме до якої «зони ризику» відносити ту чи іншу країну та на яких умовах впускати іноземних туристів. Ухвалення рішення не означає, що українці не зможуть подорожувати до країн ЄС.

Умови в'їзду до інших країн можна переглянути на сайті Міністерства закордонних справ України. Будьте уважні та постійно перевіряйте інформацію перед поїздкою.

Україні скасували безвіз із ЄС?

Ні, тимчасові обмеження ЄС не є скасуванням безвізу і стосуються лише туристичних подорожей.

Зміни торкнутися та вакцинованих?

ЄС нещодавно змінив підхід до тимчасових обмежень на туристичні подорожі та рекомендував державам-членам відкривати кордони для повністю вакцинованих мандрівників за умови проходження тестів під час перетину кордонів.

Північна Македонія, Молдова, Сербія та інші країни були виключені з переліку безпечних країн ЄС раніше, але вакциновані громадяни цих країн мають можливість подорожувати у більшості європейських країн без обмежень або з додатковим ПЛР-тестом.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо