Скинули тіла до ями та зрівняли танками: у Харківській області знайшли нове поховання військових та цивільних (фото) - Накипіло
Події

Скинули тіла до ями та зрівняли танками: у Харківській області знайшли нове поховання військових та цивільних (фото)

На Харківщині у Борівському районі, який довго знаходився в окупації, виявили нове поховання, в якому, за попередньою інформацією, десятки тіл, які російські окупанти просто скинули в яму та зрівняли із землею.

Про це повідомили у Національній поліції України.

Про поховання поліцейських розповіли жителі села Копанки.

Вони повідомили, що окупанти 13 квітня звезли туди тіла з усього району, екскаватором викопали яму до трьох метрів завглибшки, після чого просто зрівняли танками місце поховання.

«росіяни не поставили жодної позначки на могилі і не давали це зробити селянам. Лише на Великдень дозволили людям прийти на кладовище. Люди знайшли три хрести, і у такий спосіб позначили периметр могили та прибрали бур’яни», — йдеться в повідомленні.

В цей час відомо про щонайменше 17 загиблих, — це українські військові, які загинули в бою, і там же були поховані. Крім військових, там є й цивільні.

Як повідомила журналістка Марія Малєвська, «синів, чиї тіла сьогодні почали тут ексгумувати, розшукують матері з Білої Церкви, Києва та Рівненщини».

«Відучора на Харківщині не припиняє лити. Криміналісти не скаржаться: складно, важко, земля глевка і важка, пливеш і падаєш. Але в таку погоду набагато безпечніше — дронів нема над головами», — додала вона.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X