«Штучний біль»: у «ЄрміловЦентрі» відкриється виставка сучасного українського мистецтва - Накипіло
Події

«Штучний біль»: у «ЄрміловЦентрі» відкриється виставка сучасного українського мистецтва

  • Анна Мясникова
  • «ЕрмиловЦентр»
  • 17 Лютого 2021

Побачити роботи художників можна буде з 18:00 18 лютого.

Проєкт «Штучний біль» реагує на актуальні проблеми та ситуації, які визначають Україну як країну, народ, геополітичну точку на світовій мапі, зазначають організатори.

«Мистецька рефлексія сьогодні спрямована на відображення крихкого становища українського суспільства, де є зухвала анексія Криму, сепаратистські виступи на Донбасі, зовнішнє втручання на Сході та  активність ультраправих рухів в середині країни. Це теми, які болять і болітимуть, навіть незважаючи на те, що за шість років ми якось ”змирились“ з певним станом речей, навчилися жити з цим, не так бурхливо й емоційно реагуємо. Але є митці, і їхні роботи час від часу повертають нас до цих подій, знову привертають нашу увагу, знову нагадують про те, що болить», — описує концепцію кураторка виставки та директорка Центру сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» Наталія Іванова.

Роботи підібрані як калейдоскоп досвідів та утворюють одне напружене поле переживань, спрямованих на діалог або самозаглиблення.

Проєкт вже було показано в Центрі сучасного мистецтва «Знаки часу» у Торуні (Польща) з квітня по вересень 2020 року. У листопаді витвори художників повернулись до Харкова.

Відвідати виставку «Штучний біль» можна буде до другого березня в «ЄрміловЦентрі» (площа Свободи, 4, головний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна, вхід зі сторони Клочківського узвозу).

«ЄрміловЦентр» працює у вівторок — неділю з 12:00 до 20:00.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова