Що зі світлом у Харкові. Коментарі міністра, очільника області й мера - Накипіло
Події

Що зі світлом у Харкові. Коментарі міністра, очільника області й мера

  • Олена Лептуга
  • Ігор Лептуга
  • 7 Квітня

У Харкові й області проблеми з електропостачанням. Зібрали коментарі щодо наявної ситуації й перспектив.

Міністр енергетики Герман Галущенко:

«На жаль, Харків дуже близько до країни-терориста. Вони постійно його атакують. І тривоги майже щоденно, цілодобово. Це впливає на швидкість робіт з відновлення. Дуже суттєво постраждала локальна генерація в місті. Дуже суттєво постраждали об'єкти передачі електроенергії, тому ситуація складна. Там, відповідно, застосовується обмеження постачання, тобто діють графіки. Але ми працюємо для того, щоб поновити 100-відсоткове електропостачання».

Мер Харкова Ігор Терехов:

«Зараз заживлена критична інфраструктура. Даємо світло в житлові будинки за графіками, але часто вони не витримуються, бо не вистачає напруги».  

Голова ХОВА Олег Синєгубов:

«Продовжуємо відновлюватися ще після повторних ударів по нашій енергетичній системі. У місті Харкові фактично тривають у нас відключення, крім того були дві аварійні ситуації на внутрішніх мережах. Це пов'язано з тим, що мережі в нас перенавантажені, і маємо усувати ось такі внутрішні ще неполадки.

Наразі в нас діють відключення для мешканців міста Харкова із 05:00 до 23.00. У середньому маємо вийти на семи годин відключення. Що стосується ночі, то з 23.00 до п'ятої години ранку ми намагаємося подавати електроенергію всім мешканцям міста Харкова.

Наразі в нас є відповідний дефіцит електроенергії, він складає приблизно 350 мегаватт. Якщо брати по абонентам, це приблизно 300–400 тисяч населення міста Харкова.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова