Що означають кольорові палиці на замінованих територіях: пояснення від ДСНС - Накипіло
Події

Що означають кольорові палиці на замінованих територіях: пояснення від ДСНС

На територіях, які були або є заміновані, можна зустріти спеціальні палиці, які пофарбовані у червоний, жовтий або білий кольори. Про те, що це означає, розповіли у Головному управлінні ДСНС у Харківській області. 

Зазначається, що фахівці з очищення територій від вибухонебезпечних предметів у своїй роботі використовують віхи з різними маркерами для умовних позначень.

  • Віха з червоним або червоно-білим маркером — небезпечна територія, де не проводилися або ще ведуться роботи з очищення.
  • Віха з білим маркером — безпечна територія, ними позначаються проходи до полігону, де ведуться роботи, адміністративна зона, очищена територія полігону.
  • Віха з жовтим маркером — виявлена протипіхотна міна, а з жовто-червоним — боєприпас або протитанкова міна.

Возможно, это изображение текст «X×XF бачу палицю, пофарбовану червоним/жовтим. що це означае? x фахивц 3 очищення територий вi̇д вибухонебезпечних предметв своϊй робото використовують вi̇хи різними маркерами для умовних позначень X Bixa червоним або червоно-блим маркером- небезпечна територя, де не проводилися або ще ведуться роботи 3 очищення X Bixa блим маркером безпечна територия, ними позначаються проходи до полгону, де ведуться роботи, админстративна зона, очищена територия полгону X Bixa жовтим маркером виявлена протипихотна міна, жовто-червоним- боеприпас або протитанкова міна He прибирайте та не перемщуйте маркування територй. He наражайте на небезпеку життя, як свое, так оточуючих! FSD»

У ДСНС нагадують, що категорично заборонено заходити на територію, позначену віхами. Тільки після повного очищення маркування забирається, а територія вважається безпечною.

«Не прибирайте та не переміщуйте маркування територій. Не наражайте на небезпеку життя і здоров'я, як своє, так і оточуючих!» — додали у повідомленні.

 


Стан навколишнього середовища на Харківщині внаслідок бойових дій: головне

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо