Воєнній розвідці України — 30 років - Накипіло
Події

Воєнній розвідці України — 30 років

Офіційне професійне свято військових розвідників України визначено щорічно відзначати 7-го вересня і не випадково.


Цього дня у 1992-му році указ про створення розвідки підписав перший президент України Леонід Кравчук. Воєнна розвідка виникла одночасно зі створенням Збройних сил у незалежній Україні і це можна назвати новою сторінкою в історії оборонного відомства суверенної держави.

«Наша воєнна розвідка цілодобово й без вихідних бореться за Україну. Завдяки професійності, високому рівню аналітичної та фізичної підготовки українські розвідники щодня здійснюють подвиг. Надають командирам і штабам важливу інформацію про ворога та наближають нашу перемогу. Пишаємось і дякуємо! З Днем воєнної розвідки України», — привітав захисників президент Володимир Зеленський. 

FcCq2WfWQAArCqW

Автор: Олександр Греков

З нагоди 30-річчя розвідки України до службовців звернувся Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Існує твердження, що розвідка існувала завжди, або майже завжди. І у цьому є доля істини. Інформація, безумовно, коштує занадто дорого. А здобути її з часом стає все важче і важче. Саме тому Ваша роль у підтриманні обороноздатності України піднімається на найвищий рівень професійної майстерності», — зазначив Наєв.

41195662 1885687081498437 6061584595789283328 n

Автор: Нікіта Тітов

Від образу жінки-вамп до бронежилету з автоматом: історія захисниці «Лагерти»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова