У рф знову погрожують захопити Харківщину. ЗСУ готові до опору окупантам - Накипіло
Події

У рф знову погрожують захопити Харківщину. ЗСУ готові до опору окупантам

Пособник окупантів, колаборант Віталій Ганчев заявив, що російські війська планують повторно захопити деокуповані восени 2022 року населені пункти Харківської області. Його цитує «Українська правда» з посиланням на пропагандистське «риа новости».

«Усі населені пункти, які були під контролем наших сил до вересня, будуть планомірно звільнятися (так окупанти називають захоплення українських територій — ред.)», — оголосив Ганчев. 

Теоретично російські війська можуть завдати удару на будь-якому напрямку, включно з Харківським. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

«Харківська область готова, там є підрозділи, загартовані в боях, які зустрінуть ворога. Росіянам не вдалося здійснити бліцкриг на Харківському напрямку в лютому 2022 року, вони змогли просунутися, але навіть тоді отримали величезний опір, коли люди швидко записувалися в тероборону та підійшли наші підрозділи», — розказав Череватий.

Він продовжив, що зараз ситуація зовсім інша: ЗСУ постійно стежать за ворогом, усі частини української армії перебувають у повній бойовій готовності. Тому окупантам не вдасться провести «якісь несподівані, стрімкі дії». Збройні сили загарбників намагаються контратакувати Куп'янськ, але наші оборонці ситуацію контролюють та усувають будь-які загрози з боку ворога. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова