У Харкові просять експериментальну техніку для розмінування полів - Накипіло
Події

У Харкові просять експериментальну техніку для розмінування полів

Понад 570 тисяч гектарів посівних площ області є небезпечними для проведення будь-яких робіт. Наразі тривають перемовини щодо отримання експериментальної техніки для проведення розмінування.

Про це розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Відповідно до рекомендацій профільних служб та військових, понад 250 тисяч гектарів ми можемо розміновувати вже зараз. Ця інформація подана до Міністерства економіки, яке займається питаннями гуманітарного розмінування», — зазначив Синєгубов.

Попри активні бойові дії, польові роботи на Харківщині проводилися. За минулий рік було зібрано 2,4 мільйона тонн зернових та зернобобових культур. Цей обсяг задовольнив експорт і внутрішню потребу.

«Внаслідок дій окупантів постраждали більш ніж 270 підприємств у галузі тваринництва та рослинництва. Також пошкоджено або знищено 322 одиниці сільськогосподарської техніки. Попри це, підприємства продовжують працювати там, де дозволяє безпекова ситуація», — підкреслив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОВА Андрій Дорожко.

Нагадаємо, цього року весняно-польові роботи проведуть на площі 634 тисячі гектарів. Це на 18% більше, ніж торік. А озимину засіяли на площі 213 тисяч гектарів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова