«У Харкові не може бути топонімів, пов'язаних із країною-агресоркою», — Терехов - Накипіло
Події

«У Харкові не може бути топонімів, пов'язаних із країною-агресоркою», — Терехов

  • Олена Лептуга
  • Ігор Лептуга
  • 27 квітня 2022

Мер Харкова Ігор Терехов, який виступав проти декомунізації та повʼязаного з нею перейменування вулиць і проспектів, сьогодні пообіцяв велику зміну топонімів. За його словами, він це робить, аби нові назви вулиць завжди нагадували про те, що зробила Україна та який внесок вніс Харків у боротьбу за Незалежність країни, за право на існування українського народу.

«Після нашої Перемоги на першій сесії міської ради я запропоную депутатам варіанти перейменувань не тільки Московського району та Московського проспекту. Думаю, що в ситуації розв'язаної проти нас війни багато назв вулиць, площ, скверів, зупинок громадського транспорту, пов'язаних із рф, повинні зникнути з карти Харкова. У нього і без цих назв залишиться дуже багато шрамів, які ще довго нам нагадуватимуть про те, який сусід знаходиться за нашими східними та північними кордонами», — зазначив Терехов.

Міський голова анонсував, що найближчим часом на сайті міської ради буде створений спеціальний розділ, в якому можна буде залишати пропозиції щодо того, які топоніми Харкова мають назавжди зникнути, а які — з'явитися.

«Упевнений, що на карті нашого міста мають бути увічнені захисники Харкова та України: як окремі герої, так і цілі військові з'єднання», — сказав Ігор Терехов.

У Харкові вкотре демонтували пам'ятник Жукову

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова