Циркунівський громаді не вистачає рук: сільський голова просить про допомогу  - Накипіло
Події

Циркунівський громаді не вистачає рук: сільський голова просить про допомогу 

Попри те, що Циркунівську громаду у травні звільнили українські захисники, люди там не мають спокою, бо їх постійно обстрілюють окупанти. 


За мирних часів в об'єднану громаду входило дев’ять селищ, де мешкало понад 10 тисяч осіб. Зараз залишається не більше двох тисяч людей, переважно літніх. Майже щодня з’являється інформація про поранених та загиблих. Навіть перебування у підвалах є небезпечним, не кажучи вже про пересування вулицями, — про це повідомив Циркунівський сільський голова Микола Сікаленко виданню «Слобідський край». 

Звільнене від окупації селище Циркуни на початку червня

Є складнощі з розвозом гуманітарної допомоги селами: не лише через постійні обстріли, а й через нестачу транспорту, бензину, людей. Наразі гуманітарку доставляють двоє людей на власному транспорті. Розвантажувати вантажі готові п’ятеро добровольців.

Голова сільської ради звертається до волонтерів, які прориваються до Циркунів, із проханням допомагати з логістикою: розвантаженням та подальшою адресною доставкою. Також Микола Сікаленко просить мешканців громади, які залишилися вдома та мають змогу допомогти — транспортом, фізично та у будь-який інший спосіб — долучитися до спільної справи. 

Звільнене від окупації селище Циркуни на початку червня

«І ще звертаюся до тих, хто виїхав з громади або має тут родичів, але сам знаходиться в іншому місці. Ставтеся, будь ласка, з повагою та розумінням до того, в яких ми умовах працюємо, що можемо або не можемо зробити. Давайте всі з’ясування відносин залишимо на час, коли по громаді не будуть постійно гатити. А зараз прошу допомогти кожного, чим він може», — наголосив сільський голова.

Життя після «руського міра»: фоторепортаж зі звільнених Циркунів на Харківщині

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова