«Трамваїв у Харкові більше немає»,— речник міськради Харкова (оновлено) - Накипіло
Події

«Трамваїв у Харкові більше немає»,— речник міськради Харкова (оновлено)

  • Віктор Пічугін
  • Юрій Сидоренко
  • 4 травня 2022

Юрій Сидоренко, речник міськради Харкова прокоментував демонтаж трамвайних рельс на Журавлівському узвозі (колишній узвіз Весніна).

За словами Сидоренка, внаслідок російських обстрілів у Харкові немає трамваїв, знищені підстанції і депо. Також Сидоренко заявив, що реконструкція узвозу була запланована давно і мала початись у березні 2022 року. На думку речника, проведення реконструкції саме зараз принесе мінімум незручностей тим містянам, що залишились у Харкові.

Мер Харкова Ігор Терехов, за словами речника міськради, зараз працює разом зі спеціалістами над оптимізацією маршрутів громадського транспорту.

«Одна из основных идей этой оптимизации — приоритет общественного транспорта, его экологичность и удобство для харьковчан и новая география маршрутов.

Где-то на смену трамваю придет троллейбус, где-то муниципальные автобусы»

Оновлення: на запитання журналіста Сергія Бобка, Юрій Сидоренко у коментарях уточнив, що про повну ліквідацію руху трамваїв у місті мова не йде.

«Десь трамвай, десь тролейбус, десь автобуси. Але на даний момент трамваїв у міста немає. Від слова зовсім», — заявив Сидоренко.
2022 05 04 16.00.58

Про демонтаж трамвайних рейок 4 травня повідомив депутат міскради Дмитро Булах.

Нижче — публікуємо повний текст заяви Сидоренка без скорочень.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова